Новини

Повернутися до переліку новин

Залишилося 10 років: ООН зробила різку заяву про життя на планеті

Організація Об'єднаних Націй опублікувала проект Конвенції про біологічне різноманіття, в якому вказується, що наша планета увійшла в шосту еру масового вимирання. До 2030 року людям необхідно зменшити забруднення атмосфери щонайменше удвічі, щоб врятувати ту дику природу, яка ще залишилася. Текст документа з'явився на офіційному сайті ООН в середу, 15 січня.

Нагадаємо, 26 листопада в щорічній доповіді ООН ішлося про те, що країнам світу необхідно скорочувати викиди парникових газів на 7,6% до 2030 року, щоб ефективно стримувати зростання температури.

В ООН зазначили, що світ зіткнувся з «безпрецедентними темпами» зникнення різних видів флори та фауни, що може обернутися зникненням цілих екосистем та серйозними наслідками для виживання людства як виду. Є всього лиш одне десятиліття для того, щоб скоротити кількість шкідливих відходів наполовину і надати захисний статус третині земної поверхні, стверджують автори конвенції.

У тексті документа також названі 20 цілей зі збереження дикої природи Землі на наступні 10 років. Серед головних напрямків: скорочення забруднення навколишнього середовища біоцидами, пластиковими відходами, а також впровадження технологій сталого розвитку у бізнесі.

План мають схвалити в жовтні 2020 року на саміті ООН з біорізноманіття, що пройде в Китаї.

До речі, подібна стратегія вже була озвучена в минулому десятилітті. Цілі і завдання визначали в 2010 році на саміті в Японії, але до 2020 року більшої частини з них досягти так і не вдалося.

Джерело: Сьогодні

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!