Новини

Повернутися до переліку новин

Будівництво 2 черги біогазового комплексу на Вінниччині: жителі висловили свою думку

У селі Білоусівка Вінницької області 2 серпня відбулися громадські слухання з будівництва другої черги біогазового комплексу на Вінницькій птахофабриці, що входить до Групи МХП

На слуханнях були присутні представники держави, агроіндустріального холдингу МХП, громадських організацій, а також місцеві жителі.

Представники МХП презентували концепцію комплексу, а також звіт щодо його впливу на довкілля, який компанії зобов’язані проводити згідно до законодавства України. Представник Міністерства екології та природних ресурсів Вікторія Тимошенко зазначила, що екологічні умови діяльності з будівництва комплексу будуть визначені після того, як відомства проаналізує звіт.

Директор компанії «МХП Eco Energy» Іван Тракслер розповів про міжнародний досвід використання біогазових комплексів, які утилізують органічні відходи, і можливостях, що відкриває запуск подібних установок. Планується, що щоденно на об’єкті буде перероблюватися 460 т посліду, 70 т силосу, а також 160 т шламу і води з пташників та забойного цеху. В результаті, комплекс вироблятиме 10 тис. кВт електроенергії на годину і 300 т твердих органічних добрив. На новому об’єкті буде працевлаштовано 30 осіб.

Присутня на слуханнях Анна Даниляк, представник громадської організації «Екодія», звернула увагу, що біогазовий комплекс належить до об’єктів підвищеної екологічної небезпеки, тому важливо, щоб будівництво та діяльність цього об’єкту відповідали всім нормам.

Жителі Білоусівки та навколишніх сіл ставили питання по темі слухань, а також висловлювали власну думку щодо будівництва, що планується. За результатами обговорювання жителі проголосували за прийняття проекту детального плану території об’єкту.

Від редакції: про екологічну безпеку «ОРІЛЬ-ЛІДЕР»  Групи МХП читайте у № 8 журналу «Екологія підприємства».

Джерело: журнал «Екологія підприємства».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!