Новини

Повернутися до переліку новин

Глобальні інвестиції у вітроенергетику подвояться і перевищать $100 млрд у 2030 році

Глобальні інвестиції в офшорну вітроенергетику збільшуватимуться, оскільки країни прагнуть перейти на більш екологічно чисті джерела енергії, пише Rystad Energy.

За прогнозом експертів, капзатрати у цій сфері зростуть більш ніж удвічі і досягнуть $102 млрд 2030 року порівняно з $46 млрд минулого року.

«Рушою силою цього зростання є значне нарощування потужностей у Європі, що зміцнює місце регіону як світового лідера в галузі офшорної вітроенергетики», – зазначається у повідомленні.

Очікується, що інвестиції у вітроенергетику 2030 року становитимуть $53 млрд проти $15 млрд 2021 року.

Країни Північної та Південної Америки не поспішали з будівництвом вітряних електростанцій, однак, схоже, що зараз ситуація починає змінюватися. Так, у поточному році капзатрати в цій галузі прогнозуються в обсязі $3,3 млрд. порівняно з $0,7 млрд. роком раніше. Наприкінці цього десятиліття вони можуть піднятися майже до $15 млрд.

Тим часом темпи зростання інвестицій у Китаї, який нині є великим гравцем на ринку офшорної вітроенергетики, сповільнюватимуться, вважають аналітики Rystad. 2020 року вони становили майже $25 млрд, що вдвічі перевищувало показник Європи. Однак у 2030 році капзатрати КНР у даній галузі очікуються на рівні всього $7,7 млрд. Це пов’язано, зокрема, з динамікою ринків, що розвиваються, що призводить до скорочення витрат на нарощування енергопотужностей.

«Офшорна вітроенергетика повинна значно зрости в цьому десятилітті, і очікується, що в 2030 році експлуатаційної потужності перевищать 265 ГВт, – зазначає аналітик Rystad Анубхав Венкатеш. – У міру того, як світ рухається до більш екологічного енергетичного балансу, інвестиції зростати».

Джерело: greendeal.org.ua

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!