Новини

Повернутися до переліку новин

Для аналізу екологічної ситуації у Бориславі долучають міжнародну компанію

17 серпня, в Бориславській міській раді під головуванням міського голови Ігоря Яворського відбулась зустріч членів робочої групи, яка працює над вирішенням питання подолання наслідків довготривалого нафтовидобутку, з українськими представниками міжнародної корпорації «Lamor Ukraine», яка провадить свою діяльність в галузі реагування на розливи нафти для широкого сценарію кліматичних умов та здійснює впровадження екологічних рішень.

Зустріч відбулась за пропозицією ПАТ «Укрнафта» щодо залучення компанії «Lamor Ukraine» до аналізу екологічної ситуації в Бориславі та підготовки пропозицій для зменшення шкідливого впливу довготривалого нафтовидобутку на навколишнє середовище.

Компанія ПАТ «Укрнафта» готова, в разі необхідності, надати власне часткове фінансування даного проекту, але головним інвестором мають стати міжнародні донори, щоб тим самим забезпечити незалежність дослідницької роботи.

За підсумками обговорення міський голова дав доручення визначити вагомість документу про результати аналізу, адже, посилаючись на нього, місто планує звертатись в органи державної влади, європейські інституції, міжнародні донорські організації для допомоги в ліквідації наслідків забруднення навколишнього середовища м. Борислава. Також міський голова доручив сформувати технічне завдання та обговорити його на наступній спільній зустрічі.

Джерело: Бориславська міська рада.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!