Новини

Повернутися до переліку новин

Goodyear: виробник шин переходить на 100% поновлювану електроенергію

Компанія Goodyear Tire & Rubber, один з найбільших виробників автомобільних покришок в світі, оголосила, що буде використовувати 100% відновлювані джерела енергії на своїх заводах в Європі і Туреччині в рамках першого етапу плану по переходу на 100% поновлювану енергію на всіх своїх підприємствах по всій Європі на Близькому Сході і в Африці до кінця 2022 р.

Рішення, прийняте в зв'язку з розробкою довгострокової кліматичної стратегії компанії, дозволить Goodyear знизити негативний вплив на навколишнє середовище і відповідає її меті щодо зниження інтенсивності викидів вуглецю на 25% до 2023 року в порівнянні з базовим рівнем 2010 року. Компанія вже досягла 19% зниження інтенсивності в 2020 році, як повідомляється в її останньому звіті про корпоративну відповідальність. 

Купуючи близько 700000 мегават-годин відновлюваної електроенергії, Goodyear може гарантувати, що виробничі підприємства у Франції, Німеччині, Люксембурзі, Польщі, Словенії, Туреччині та Нідерландах працюватимуть на електроенергії з екологічно чистих джерел. Цей перехід знизить вуглецевий слід компанії на 260000 тонн. На другому етапі до них приєднаються всі інші майданчики Goodyear в інших країнах. 

Goodyear збільшить використання поновлюваних джерел енергії, таких як енергія води, вітру, сонця або біомаси. Компанія буде купувати GoO (гарантії походження - «зелені» сертифікати в ЄС), які надають споживачам електроенергії інформацію про її джерела. 

 «Перехід на 100% поновлювані джерела енергії на цих виробничих об'єктах ідеально відповідає нашому прагненню скоротити вуглецевий слід», - сказав Кріс Делані, президент Goodyear EMEA. «Крім того, це рішення показує, що ми робимо серйозні кроки для постійного зниження впливу Goodyear на навколишнє середовище, що життєво важливо для забезпечення кращого майбутнього для всіх нас». 

Автомобільні покришки виробляються з ряду компонентів , в тому числі синтетичного каучуку та інших продуктів нафтохімії, галузі, які насилу піддається декарбонізації.

Джерело: elektrovesti.net

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!