Новини

Повернутися до переліку новин

Кияни виробляють зарядні станції для електромобілів

У Києві працює компанія, яка розробляє та виробляє сучасні зарядні станції для електромобілів. Про те усі етапи та особливості виробництва розповідає Ecotown.

Компанію «Octa Energy» створили у 2016 році двоє киян - Олександр Амелькін та Андрій Смоголюк, які навчалися в одній групі на інженерів-радіотехніків. В 2016 році в Україні було важко знайти якісне та недороге обладнання для електромобільної інфраструктури, і тому колишні одногрупники вирішили почати бізнес із виробництва недорогих, але якісних, зарядних станцій типу “стовпчик”.

Сьогодні компанія Octa Energy має налагоджене виробництво сучасних зарядних станцій на базі OCPP протоколу, які не поступаються по якості кращим іноземним аналогам.

Проектування

Процес створення зарядних станцій починається із вивчення попиту на ринку та розрахунку економічної доцільності.

Наступний етап - створення трьохвимірної моделі продукту.

Після створення 3D-макету, потрібно зробити окреме креслення на кожен елемент конструкції. Також на стадії проектування потрібно вибрати спосіб обробки матеріалів і варіанти виготовлення. Тільки після цього йде розробка техпроцесу виробництва і, власне, сам процес виробництва.

Паралельно із проектуванням корпусів відбувається проектування плат.

При проектуванні функціональної частини зарядок Octa, розробники врахували, що клієнти часто просять зробити нестандартні комплектації зарядних станцій, або вже після придбання станцій, інколи хочуть додати нові функції, яких не було у базовій версії. Саме тому, всі зарядні станції Octa проектуються та виробляються на єдиній UCP платформі, яка дозволяє збирати всю керуючу частину зарядок по принципу конструктора Lego. 

Таке рішення дозволяє просто виробляти нестандартні конфігурації зарядних станцій, а клієнтам старих зарядних пристроїв - легко розширювати існуючий функціонал.

Виробництво

Виробництво корпусів та плат для зарядних станцій Octa здійснюється в Україні. Проте частину радіодеталей потрібно закуповувати за кордоном.

Виробництво плат здійснюється частково на власному виробництві, а частково - на потужностях Укроборонпрому.

Металеві корпуси та пластикові деталі зарядних станцій виробляють у Києві.

Кінцевим етапом виробництва зарядних станцій є збірка та тестування.

Перспективи

Зарядні станції київського виробництва вже імпортуються в інші країни. Окрім цього, планується встановлення зарядних станцій Octa у десятках населених пунктів по всій Україні.

Першочерговим завданням для компанії, зі слів Андрія та Олександра, є налагодження випуску нової “розумної” зарядки на основі протоколу OCPP 2.0 і вихід на ринки Європи та США.

Українські зарядні станції не поступаються якістю більшості європейських аналогів, в той же час вони майже в два рази дешевші і надають кращий сервіс та обслуговування. 

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!