Німеччина закриє всі свої 84 вугільні електростанції. Країна, яка є одним із найбільших у світі споживачів вугілля, переходить на поновлювані джерела енергії.
Оголошення про такий крок було зроблено раніше в цьому році, коли ФРН оголосила про свою боротьбу за досягнення цілей щодо викидів двоокису вуглецю. Як зазначається, на початку 2019 вугілля на 40% забезпечувало Німеччину електроенергією.
«Це історичне досягнення, — сказав глава урядової комісії Рональд Пофалла. — Ми зробили це. До 2038 року в Німеччині більше не буде вугільних електростанцій».
Вугілля є найбільшою економікою ЄС. Згідно з даними Carbon Brief, на частку Німеччини припадає близько третини викидів СО2, пов'язаних з електрикою.
На півдорозі до 2019 року видобуток вугілля в ФРН упав на одну п'яту і, значною мірою, його замінили поновлювані джерела енергії, такі як вітряні електростанції та сонячна енергія.
Крім того, ФРН зобов'язалася закрити свої 19 атомних електростанцій після катастрофи на АЕС «Фукусіма» в 2011 році.
За словами офіційних осіб, до 2040 року частка поновлюваних джерел енергії буде збільшиться до 65-80% електроенергії Німеччини.
Джерело: ECOBUSINESS Group за матеріалами Energy.esco.agency
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»