Новини

Повернутися до переліку новин

Павлоградська ЦЗФ заощадить 70% електроенергії на освітленні завдяки LED

Енергоефективний проект на ДТЕК Павлоградська центральна збагачувальна фабрика дозволить підприємству заощадити 70% електроенергії на освітленні. В рамках проекту компанія ДТЕК ЕСКО повністю профінансувала і виконала «під ключ» установку 650-ти нових LED-світильників замість старих ламп розжарювання і люмінесцентних, а також замінила 6 км кабельних мереж.

Андрій Федоров, директор ДТЕК ЦЗФ Павлоградська:

«Ця модернізація дозволить у рік економити 1,1 млн кВт∙год або 1,8 млн грн на електроосвітленні. У головному корпусі фабрики не залишиться темних місць. Рівень освітленості збільшиться в 3 рази. А завдяки довговічності LED-світильників їх можна буде не міняти кілька років».

Ігор Тірунов, головний технолог ДТЕК ЦЗФ Павлоградська:

«Ми ініціювали цей проект у минулому році, коли проходили навчання в ДТЕК ЕСКО з енергоефективності на виробництві. Виконуючи «домашнє завдання» – самостійний енергоаудит підприємства, ми побачили, що завдяки заміні освітлення можна досягти дуже великої економії. І досвід колег з ДТЕК Добропільської ЦЗФ, де вже втілені в життя два аналогічних проекти, нас ще більше надихнув. ДТЕК ЕСКО на 100% профінансував розробку енергоефективного проекту, залучив українських підрядників і виробників обладнання та гарантує досягнення економії електроенергії. Ми задоволені результатами цього проекту».

Євген Бушма, директор ДТЕК ЕСКО:

«Павлоградська ЦЗФ докладає багато зусиль для підвищення енергоефективності шляхом автоматизації виробництва, застосування інновацій. Ми допомагаємо виконати кілька енергозберігаючих заходів на цьому підприємстві: модернізуємо систему електроосвітлення, а в планах – термомодернізація адміністративно-побутового комплексу, технічне переоснащення насосного обладнання, конвеєрів. Усі проекти ми виконуємо на умовах енергосервісних контрактів. Це означає, що ми фінансуємо і виконуємо проекти «під ключ», гарантуємо досягнення економії енергоресурсів, а ефект від економії розподіляємо з клієнтом. По завершенні терміну дії контракту все обладнання залишиться у клієнта. За аналогічним принципом можна модернізувати і об'єкти бюджетної сфери, і багатоквартирні житлові будинки в Павлограді та Дніпропетровській області».

Нагадаємо, що ДТЕК ЕСКО виконав два проекти з модернізації системи електроосвітлення головного корпусу і ділянки конвеєрних галерей на ДТЕК Добропільська ЦЗФ. Там було встановлено 470 пожежобезпечних LED-світильників українського виробника ТОВ «ІнтелТек Україна». Досягнуто від 85 до 90% економії енергії на електроосвітлення.

Автор: Антон Ковалишин, ДТЕК ЕСКО

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!