З метою підвищення рівня енергоефективності української промисловості у 2018 році Мінеконорозвитку та Держенергоефективності за підтримки уряду Німеччини запровадили проект з проведення 60+ енергоаудитів на підприємствах України.
В рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини, було запропоновано компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки на участь у пілотних проектах для забезпечення їхньої енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливий акцент в конкурсному відборі зроблено на участі малих та середніх підприємств.
За результатами енергоаудитів було запропоновано більше 200 інвестиційно привабливих (термін окупності до 5 років) заходів з підвищення енергоефективності, які сумарно дозволять скоротити споживання енергії на 50 ГВт/год.
Про які саме заходи йдеться, поділиться ПАВЛО ПЕРТКО, консультант проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини
Детальніше — на щорічній стратегічній ЕКОконференції «ЕКОЛОГІЧНИЙ ДІАГНОЗ ТА РЕЦЕПТ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ: шукаємо рішення».
Долучайтеся до ЕКОконференції 7 листопада 2019 року у місті Києві (МВЦ, Броварський просп., 15).
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»