Новини

Повернутися до переліку новин

Руслана: Ми будемо просувати водень в Україні!

Глобальний амбасадор відновлюваної енергії, переможниця «Євробачення-2004», співачка Руслана підтримала  ініціативу «Української Водневої Ради» з впровадження водневої енергетики.

3 квітня 2019 року офіційна делегація презентувала «дорожню карту» водневої енергетики України  в німецькому Ганновері. Там проходить найбільша воднева та енергетична виставка Європи Hydrogen +Fuel Cells Europe at HANNOVER MESSE

Українська делегація в Ганновері вивчатиме провідні технології енергетичних компаній у водневій, транспортній, інфраструктурній галузі – водневий, автомобільний транспорт, індивідуальні та промислові енергетичні рішення.

«Альтернативна енергетика для мене - не просто поклик душі. Це як продовження сцени. Світ взаємозалежний. Екологічна катастрофа будь-де відіб'ється і на нашій країні також. Десь по кабінетах люди формують енергетику так, що люди ззовні просто не мають шансів заробити на енергетиці. Монополісти порушують наші права. Альтернативне енергетика - це наша економіка. Сонячні панелі на власному домі - це вже власний маленькій бізнес. Воднева енергетика дозволяє не просто виробляти енергію, а балансувати її. На сцені я співаю та розповідаю про важливість альтернативної енергетики. Я планую проводити свої шоу виключно на чистій енергії. Буду привозити акумулятори, що працюють за на сонячній та вітровій енергії, згодом - використовувати водень. Я це робила вже двічі: в Гамбурзі та Ізмаїлі. Воднева енергетика може використовувати різні джерела. Зараз унікальність її в використанні чистої енергії. Водень, на сьогодні, чи не єдине джерело енергії, яке здатне подарувати Україні незалежність» - розповіла Руслана та підтримала президента  «Української Водневої Ради» Олександра Рєпкіна в прагненні запровадити водневі технології в Україні:

«Президент Української Водневої Ради Олександр Рєпкін – прекрасна людина, яка взяла на себе ініціативу в просуванні водню в Україні.

Я хочу сказати тобі – респект, Саша! Я з тобою. Ми будемо разом просувати водень в Україні!»


Довідка:
Українська Воднева Рада – перша воднева енергетична асоціація провідних енергетичних, промислових та публічних компаній України. Член міжнародної асоціації Hydrogen Europe, яка є підрозділом Європейської комісії.
Серед учасників української делегації: Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський; голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук; Президент енергетичної асоціації «Українська Воднева Рада» Олександр Рєпкін; Директор Інституту проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича НАН України, академік Юрій Солонін; глобальний амбасадор відновлюваної енергії та представник Global 100%RE Руслана Лижичко; Директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження «УКРГАЗБАНК» Родіон Морозов та інші.

Джерело: Українська Воднева Рада

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!