Новини

Повернутися до переліку новин

Що вважати джерелом викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря по об’єктах?

Під час перевірки підприємства Державною екологічною інспекцією були виявлені такі порушення:

З акта перевірки:

«Під час проведення перевірки виявлені джерела утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, які відсутні в матеріалах інвентаризації стаціонарних джерел викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря, а саме:

Об’єкт «N» — відкритий майданчик складу сировини (виконуються операції з розвантаження та завантаження готових матеріалів (виробів) в автотранспорт).

Об’єкт «Х» — бетонозмішувач.

На об’єкті «N» — холодильне обладнання, яке було в ужитку, або його металеві елементи завозяться автомобілями підприємства або іншими перевізниками на відкритий майданчик. Для виконання робіт з регенерації холодильного обладнання завозяться матеріали (шпаклівка, ґрунтовка, фарба в металевих ємкостях, розчинник в скляній тарі, папір шліфувальний, круги відрізні та інше в картонних упаковках, фарба порошкова в поліетиленових пакетах в картонних коробках, паливно-мастильні матеріали в металевих або пластикових ємностях). Продукція — обладнання, яке було в ужитку, в упаковці вивозиться автотранспортом підприємства або найманим автотранспортом замовникам.

Щодо об’єкту «Х» — виконуються ремонтно-будівельні роботи на об’єктах.

На будівельний майданчик завозяться найманим автотранспортом сипучі матеріали (насипом пісок, щебінь, відсів). Портландцемент завозиться автотранспортом в упаковці виробника на склад, інші будівельні матеріали завозяться автотранспортом в пакувальній тарі. За потреби для виконання робіт виконується бетонна суміш та цементні розчини різної марки примусовими пересувними бетонозмішувачем та розчинозмішувачем. Стаціонарний бетонний вузол відсутній.

Відсутній дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на вищезазначені джерела утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що є порушенням вимог ст. 10, частини 6 ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Роз’яснення

Керуємося статтями 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» від 16 жовтня 1992 року № 2707-XII (далі — ЗУ «Про охорону атмосферного повітря») (на поле)

Викиди  забруднюючих  речовин  в  атмосферне  повітря стаціонарними  джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу…

Матеріал публікується частково. Повна версія – статті «Викиди в атмосферу забруднюючих речовин: три робочі ситуації», журнал «Екологія підприємства» № 5, 20108, ст. 21-27

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект видань
Свіжий номер журналу

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!