Новини

Повернутися до переліку новин

«Сонячна» електроенергія. Про вигоди та тарифи

За неповний 2017 р. більше 1200 родин перейшли на «сонячну» електроенергію, що у півтора рази більше ніж за весь 2016 рік! У III кварталі 2017 р. ще 688 домогосподарств віддали перевагу електроенергії з енергії сонця, що на 42 % більше порівняно з II кварталом цього року! Це у 3 рази більше ніж за аналогічний період 2016 р., коли 195 домогосподарств встановили сонячні панелі. За цей же період 2015 р. таких родин було лише 38.

Крім цього, у III кварталі 2017 р. загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 49 %. Загалом в Україні станом на сьогодні 2323 родини встановили сонячні електроустановки загальною потужністю 37 МВт і залучили для цього майже 35 млн євро інвестицій! Стрімкий попит населення на "сонячну" електроенергію пояснюється прийнятим у 2015 р. Законом України № 514-VIII, яким надано вигідний «зелений» тариф із прив’язкою його до курсу євро. Це означає, що домогосподарство може продавати надлишок згенерованої «чистої» електроенергії в мережу і швидко повертати кошти, вкладені у сонячні панелі без застережень щодо інфляціі.

Ті, хто встановив сонячні установки потужністю до 30 кВт у 2017 р., можуть реалізовувати «чисту» енергію за тарифом 18,09 євроценти/кВт*год до 2030 року. Тож, усім охочим вигідно окупити сонячні модулі варто поспішити і встановлювати їх найближчим часом.

Про сонячні станції, зелений бізнес і зелений тариф читайте у вересневому та жовтневому номерах журналу «Екологія підприємства».

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!