Новини

Повернутися до переліку новин

VISA хоче повністю перейти на відновлювану енергію до 2019 року

Корпорація VISA, яка світовим лідером у сфері цифрових платежів, оголосила про намір використовувати лише відновлювану енергію для роботи всіх своїх підприємств до 2019 року. Про це повідомляють на Ecotown.

Частиною цього кроку є приєднання VISA до глобальної ініціативи RE100, що об'єднує компанії, які прагнуть використовувати тільки чисту енергію в своїй діяльності. Досягнути 100% переходу на відновлювану енергію компанії буде непросто, адже зараз VISA використовує лише 35% електроенергії, виробленої  відновлювальними джерелами (сонячної, вітрової і гідроенергетики).

Корпорація планує працювати з місцевими енергетичними компаніями на всіх локальних ринках для підбору рішень, «які найкращим чином відповідають її підходу до відновлюваної енергії». Visa шукатиме можливості інвестицій в місцеву «зелену» енергетику на ринках, де у компанії є великі об'єкти. В першу чергу це стосується чотирьох підрозділів у США і Великобританії, на частку яких припадає 80% споживання електроенергії.

Для виконання своєї мети VISA також фокусується на реалізації ініціатив щодо підвищення ефективності, які скорочують використання енергії в центрах обробки даних і офісах компанії. Компанія інвестує в енергоефективні заходи по всьому світу. Зокрема у проектування і експлуатацію будівель на основі «зелених стандартів» (LEED), модернізацію освітлення, датчики руху та ін. Політика компанії передбачає, що мінімум 90 % нової електроніки в найбільших корпоративних офісах має відповідати стандартам ENERGY STAR або EPEAT.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!