Коли: 27 жовтня
Формат участі: онлайн
Організатори закликають зосередитись не на обговоренні проблем, а сконцентруватись на невідкладних діях і рішеннях для зеленого відновлення
Як реальні дії щодо кліматичних дій, сталого розвитку та співпраці бізнесу, громад і влади в ланцюжку створення вартості можуть допомогти зростати і відновлювати економіку. На тлі затримки економічного відновлення та ризиків глобальних кліматичних змін наближається нова ядерна ера та енергетична криза. Проте потреба трансформувати наші ланцюжки вартості та системи, в яких ми ніколи не були, є дуже терміновою.
Отже, як підготуватися до наступної хвилі криз і викликів?
Як відновлюючи довіру, забезпечуючи справедливий розподіл вартості та допомагаючи створювати стійкість економіки, долати кліматичні виклики? Як компанії можуть зростати, приймаючи необхідні перетворення?
Завдяки залученню досвідчених експертів і конкретним прикладам подія максимізує взаємодію, дозволяючи стейкхолдерам синхронізувати уявлення про зміни, виклики та можливості, якими їм потрібно буде скористатися в умовах криз, війни і кліматичних змін.
У програмі:
Погляд влади - Як забезпечити стійку трансформацію і зелене відновлення громад та бізнесу
Питання до обговорення
Панельна дискусія «RE-дизайн екологічної і енергетичної стратегії – чи готова Україна?» (за ініціативи спілок ПАЕУ та Global 100 RE Україна)
Спеціальна практична сесія «Відходи руйнування та реформа управління відходами: що чекає громади»
За ініціативи спілок ПАЕУ та Всеукраїнської Асоціації ОТГ
Погляд бізнесу і громад - Cесія практичних дій «Взаємодія заради стійкості: потрійна вигода»
Ця сесія буде спрямована на обмін і вивчення досвіду і дій, необхідних в парадигмі перехрестя бізнесу, влади та громад, а також прийняття рішень інвесторами, щоб капітал був спрямований на компанії, заходи, проекти та результати, які сприяють діям щодо клімату, природи та справедливості.
До виступів в сесії запрошено представників громад та бізнесу з різних галузей.
Програма оновлюється!
Спеціальний майстер-клас «Як знайти та використати можливості залучення фінансування під проекти відновлення і модернізації»
Спеціальна панель буде присвячена можливостям залучення грантового фінансування у проєкти, що сприятимуть переходу української економіки до функціонування на принципах сталого розвитку.
Експертка з грантів та фандрейзингу, віце-президентка Ліги інвестиційного розвитку України, керівниця Центру фінансової грамотності Людмила Гуляєва розкаже про актуальні для України грантові можливості та алгоритм залучення фінансування у проєкти, орієнтовані на трансформаційні дії щодо кліматичних дій, зеленої економіки та сталого розвитку.
Серед ключових акцентів:
Участь можлива за умови попередньої реєстрації!
З питань взаємодії:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
info@techmedia.com.ua
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»