Новини

Повернутися до переліку новин

ЕКОтехнології та інновації: про взаємодію бізнесу й науки в сфері охорони довкілля

Все частіше фіксуємо, що ефективне вирішення проблем сфери раціонального природокористування, екологізації виробництва та зелених змін впирається у відсутність дієвої комунікативної платформи, вміння почути аргументи та вести професійну дискусію.

Бізнес не сприймає громадськість, громадськість бореться з бізнесом, держава не забезпечує належну екологічну безпеку, наука не задіяна до ефективного природокористування… Чи є вихід? І що зрештою натомість отримує Природа?

Professional Association of Ecologists of Ukraine (PAEU) запрошує до співпраці інноваторів, науковців, розробників екотехнологій!

«Ми прагнемо синхронізації інтересів бізнесу, держави, суспільства і Природи», — зазначає Людмила Циганок, президент PAEU, шеф-редактор «ECOBUSINESS», — «тому всі наукові досягнення, розробки, напрацювання вітчизняних науковців мають знайти практичне застосування, можуть допомогти вирішити гострі екологічні проблеми підприємств різних сфер і галузей. Залучаючи до співпраці провідні вузи, ми об’єднуємо зусилля бізнесу та науки в сфері ефективного природокористування задля якості довкілля та сталого розвитку.

Ми прагнемо, щоб платформа, яку ми створюємо, була дієвою та мала практичне застосування. Бізнес має запит на розробки та дослідження, науковці — мають такі можливості».

19 вересня у Києві ПАЕУ проведе робочу зустріч і визначить пріоритети взаємодії з провідними вузами, НДІ та інноваторами в сфері охорони довкілля.

Заплановано залучити провідні вузи для надання доступу кращим студентам до практичних напрацювань PAEU, підвищення рівня саме прикладних знань молодих фахівців, обміну досвідом з науковцями, долучення до ініціатив Асоціації, спільної роботи над підвищенням престижу та важливості професії. Передбачається можливість проходження професійної практики на провідних підприємствах різних галузей.

Щоб долучитися до партнерів Professional Association of Ecologist of Ukraine (PAEU), зверніться до нас:
Мар’яна Фареній
(067) 220-25-00
adm@ecolog-ua.com

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!