Новини

Повернутися до переліку новин

Можливість залишитися в професії «еколог»: трансформуйте свій досвід

Нагадуємо, що вже 1 жовтня ми підійшли до фінішної прямої — виконання ІІ туру, поспішіть долучитися до проєкту і вибороти звання «Еколог року-2022».

 

І тур з 1 червня до 31 жовтня 2022 року (тестові завдання) — online

 

ІІ тур з 1 жовтня до 31 жовтня 2022 року (практичні завдання) — online

 

ІІІ тур з 1 листопада до 30 листопада 2022 року (підготовка власного проєкту) — online

 

Фінал грудень 2022 року (презентація власного проєкту) — online 

 

Зараз країна живе в реаліях військової агресії, де кожного дня ЕКОменеджери боряться за утримання тилу своєї діяльності, формуючи базис для майбутнього економічного відновлення з врахуванням кращих екопрактик. 

Залишатися в професії еколога під час війни особливо складно, але це не зменшує ролі висококласних фахівців, що можуть надавати екологічні послуги, розробляти екологічну документацію, врегульовувати питання дотримання норм екологічного права. Війна мине, а проблеми впливу діяльності підприємств на довкілля не зникнуть, і саме фахівці повинні приймати потрібні рішення та виконувати оперативну роботу. Трансформуйте свій досвід!

Ми прагнемо зберегти безцінний людський і професійний потенціал ЕКОменеджерів сьогодні, захистити його на законодавчому рівні та привернути увагу до завтрашнього майбутнього.  

Одну із перемог нам вдалося вибороти, вже професія «еколог» в Україні має професійний стандарт, затверджений Наказом Міністерства економіки України 04 травня 2022 року № 1111-22. Важливо, що на рівні держави це підкріплено стандартом!

Важливою є навіть не перемога, а саме процес роботи над багатосторонніми завданнями, які ретельно готують провідні експерти. Учасники не лише актуалізують знання, а й вчаться в процесі, застосовуючи свої уміння в реальних робочих ситуаціях, намагаються орієнтуватися у чимраз більшому потоці екологічної інформації, шукають потрібні джерела і вибирають саме необхідну інформацію.

Багато роботодавців теж всіляко стимулюють тих, хто постійно прагне не просто гарно виконувати поставлені завдання, а й не зупинятись на досягнутому. Таким чином, кожен еколог, котрий професійно розвивається, отримує нові можливості для зростання.

Перевірте свій рівень і ви!

Йдемо разом до перемоги! 


Ваш професійний шлях та розвиток формує базис для майбутнього економічного відновлення з врахуванням кращих екопрактик! Додайте свій досвід в Єдиний банк фахових екологів і менеджерів зеленої економіки >>>

До Реєстру в Банк вносяться відомості про осіб, які мають практичний досвід роботи, підкріплений грунтовними теоретичними знаннями або ті, хто успішно пройшли навчання за додатковими професійними програмами Національного центру сталого розвитку, профспілки екологів ПАЕУ, ін.визнаних структур та отримали підсумкові документи за останні 3 роки.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!