Новини

Повернутися до переліку новин

Підтвердіть професійну перепідготовку в сфері охорони довкілля, щоб підвищити вашу ринковість в майбутньому

PAEU підтримує професіоналів з охорони довкілля через свої програми навчання і сертифікації, визнаючи компетентність зареєстрованих менеджерів з охорони довкілля. 

PAEU діє також як платформа для структурованого розвитку кар'єри від студентського членства до сертифікації професіонала з охорони довкілля, і є сильним прихильником етики та найвищих стандартів практики в екологічних професіях.

Триває набір на навчальний курс з подальшим підтвердженням рівня професійної підготовки сертифікатом ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership».

Претенденти, що приступають до навчання за програмами підготовки та атестації ELEML, повинні мати певний початковий рівень знань, професійних навичок і практичного досвіду. Право на участь в сертифікації ELEML надається особам, що відповідають кваліфікаційним вимогам до освіти і стажу роботи, що володіє визнаними професійним співтовариством кваліфікаційними документами (свідоцтвами, сертифікатами, атестатами, дипломами і т.д.).

Нагадуємо, всі, хто має досвід роботи в сфері еко- та енергомодернізації може додати себе в Єдиний банк фахових екологів і менеджерів зеленої економіки.

Банк створено як єдиний інформаційний ресурс-реєстр, який буде містити відомості про кваліфікацію осіб, які здійснюють професійну діяльність у сфері екологічного менеджменту, охорони довкілля, промислової екології, екологічної інженерії, стійкого розвитку, енергоефективності та ін.

З 17 травня 2022 року проект почав наповнюватись, формуючи базис для майбутнього економічного відновлення з врахуванням кращих екопрактик.

До Реєстру в Банк вносяться відомості про осіб, які мають практичний досвід роботи, підкріплений грунтовними теоретичними знаннями або ті, хто успішно пройшли навчання за додатковими професійними програмами Національний Центр Сталого Розвитку, профспілки екологів Professional Association of Ecologists of Ukraine, ін.визнаних структур та отримали підсумкові документи за останні 3 роки.

Включення відомостей про учасника Банку до Реєстру здійснюється на підставі:

Особистої заяви про включення до Реєстру за встановленою формою

Перевагою є 

  1. наявність чинного посвідчення про підвищення кваліфікації та/або диплома про професійну перепідготовку
  2. стаж роботи від п’яти років 
  3. участь у Всеукраїнській Олімпіаді для екологів підприємств — 2022 
  4. свідоцтво члена ПАЕУ або посвідчення члена комітету ПАЕУ у поточному році 

Прес-служба ПАЕУ

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!