Новини

Повернутися до переліку новин

Продовження підготовки фахівців природоохоронного спрямування в умовах воєнного стану

Виклики, які зараз  стоять не тільки перед всіма українцями, але й перед усім світом, вимагають від нас вже сьогодні прийняття низки комплексних рішень для забезпечення сталого розвитку нашої держави.  Саме у відповідь на виклики сьогодення та для забезпечення майбутньої розбудови нашої держави колектив Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) 28 березня 2022 року розпочав у повному обсязі навчальний процес у дистанційно у форматі після вимушених канікул.

Особлива увага при підготовці фахівців в університеті традиційно приділялася екологічній складовій. Зараз же в умовах воєнного стану на території нашої держави та з урахуванням військових дій на потребу подолання сучасних викликів співробітники кафедри екології ХНАДУ переробляють та вдосконалюють лекційний та практичний матеріал підготовки здобувачів усіх рівнів вищої освіти за спеціальністю 101 Екологія з урахуванням підходів щодо прогнозування, оцінки наслідків та відновлення створюваних белігеративних ландшафтів.

Окремо слід виділити роботу фахівців кафедри екології, що постійно проводиться у рамках міжнародного ERASMUS+ проєкту "Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату: (CLIMAN) 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP, стосовно вивчення причинно-наслідкових зв'язків локальних змін клімату  спричинених військовими діями та розробки заходів щодо їх пом'якшення.

Закладені зараз зерна знань природоохоронного спрямування обов'язково проростуть та стануть густим лісом або квітучим лугом нашого майбутнього - нашого світлого та екологічно безпечного майбутнього!

Прес-служба ПАЕУ

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!