Новини

Повернутися до переліку новин

Проект підвищення рівня знань вчителів шкіл від профспілки екологів ПАЕУ стартував з м. Дніпра

За ініціативи «Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» та Професійної асоціації екологів України для вчителів біології, екології, географії, які на уроках формують екосвідомість молоді, говорять про екологію та збереження довкілля сьогодні проведено онлайн-курс підвищення рівня екологічних знань.

Чому це важливо?

«Сьогодні екологізація – кроссекторальне завдання кожного жителя, незалежно від місця проживання чи професії. Більш того – це те, що може виступити об’єднавчим чинником для всієї України: побудувати нову парадигму економічного і соціального зростання.

Екологічне просвітництво у 2022 році набуває нових граней! Потрібні нові підходи, нові інструменти виховання свідомої молоді, це відкриває реальні можливості для стійкого розвитку та екотрансформації всіх сфер і галузей!

Пояснити просто складні речі – така задача експертів цієї освітньої платформи» - наголосила у вступному слові Людмила Циганок, експертка ПРООН, Президентка ПАЕУ, шеф-редакторка «Екологія підприємства», засновниця Національного центру сталого розвитку

Досвідом та знаннями з-понад 70 учасниками поділились:

Вікторія Хрутьба, голова наукового комітету ПАЕУ, д.т.н., професор, завідувачка кафедри екології та безпеки життєдіяльності Національного транспортного університету, заступник голови підсекції 101 «Екологія» науково-методичної ради МОН України, експерт Національного Агенства забезпечення якості вищої освіти, яка розповіла про екологічні проекти як метод екологічної освіти, підготовку робіт МАН і участь у Всеукраїнській учнівській екологічній олімпіаді, про проектний метод на прикладі шкільного екологічного проекту.

Максим Сорока, PhD з екологічної безпеки, голова комітету ПАЕУ з охорони атмосферного повітря, доцент кафедри «Хімія та інженерна екологія» Українського державного університету науки і технологій» розкрив ключові аспекти охорони атмосферного повітря та необхідність подолання першопричин забруднення.

Юлія Головчук, експерт ПАЕУ, еколог «Кривий Ріг Цемент» наголосила на ролі екомодернізації, циркулярної економіки, глобальних процесів в сталому розвитку та вплив на них проблем сьогодення. Жвавий інтерес викликало обговорення гострих проблем промислової екології

На завершення Ольга Сютікова, експерт ПАЕУ, біотехнолог, Climate change adaptation Working group Coordinator в UNDP Ukraine / ПРООН в Україні зачепила ряд важливих питань:

  • Про побутові відходи, воду в домогосподарстві та необхідність збереження річок/озер
  • Коротко про зміни клімату та адаптацію до них
  • Про спостереження за природою та цінність зелених зон, лісів тощо

Проект передбачає створення нової колаборації зусиль для екотрансформації України разом!

Прес-служба ПАЕУ

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!