Новини

Повернутися до переліку новин

Робота для еколога в еру Covid: Рецепт від ПАЕУ

Роботодавці усього Світу обіцяють подальші скорочення у зв’язку з коронавірусною кризою та послідуючою рецесією, оскільки їх внутрішні резерви вичерпані, а державна підтримка скорочується. 

Кожен п’ятий європеєць залишиться без роботи, коли держави скоротять антикризове фінансування. 

Європейські країни і Японія скорочують тривалість робочого дня, переводять співробітників на неповний робочий тиждень, у США відмовляють у наймі на роботу. Вітчизняний ринок праці традиційно у кризові часи скорочує зарплату та штат співробітників. 

Приховане безробіття ще страшніше – ті, хто не зміг знайти роботу за фахом і працює неофіційно – у розрахунки не беруться. Чим більше вони працюють на тимчасових роботах заради виживання – тим нижчий шанс повернутись на ринок праці конкурентоздатним фахівцем і працевлаштуватись з гідними умовами.

Настав час дієвих рішень.

Професійна асоціація екологів України з моменту свого заснування відстоює важливість професії еколога на підприємстві, команда журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» упродовж вже 10 років послідовно і цілеспрямовано працює над підвищенням кваліфікації екологів, підтримкою фахового рівня тих, хто тимчасово втратив роботу. 

За цей час проведено 120 кількамісячних курсів підвищення кваліфікації, 341 тематичний семінар, понад сотню корпоративних тренінгів та понад три десятка масштабних щорічних міжсекторальних та галузевих конференцій, видано 18956 сертифікатів про підвищення рівня знань.

Однак найцінніше, на нашу думку, що отримали наші  екологи – турботу і увагу, відчуття потрібності, впевненість у собі, надію на майбутнє. Ми й далі будемо підтримувати кожного еколога у нашій країні, надавати кожному професійну, юридичну, методичну і просто людську підтримку. 

Бо ми – екоспільнота, у нас спільні цінності, спільні прагнення і один шлях.
Але зараз, в умовах кризи, що продовжується, тільки підтримки потенціалу  не достатньо, щоб захистити еколога підприємства.

Валентин Щербина, віцепрезидент ПАЕУ акцентує: «Асоціація створила не просто спеціальний проект з працевлаштування екологів, не тільки банк вакансій роботодавців. 
Ми створили Місце Сили, де кожен еколог, що втратив надію у пошуках роботи за фахом, зможе перевести подих і заспокоїтись, знайти серед чисельних роботодавців комфортну і достойно оцінювану роботу у колективі однодумців»

Людмила Циганок, президент ПАЕУ, додає: «Роботодавці, що звертаються до нас – наші однодумці, що вже давно усвідомили необхідність змін, розпочали екотрансформацію підприємства чи наскільки запалились ідеєю це зробити, що їм зараз потрібен лише партнер, фаховий і підготований екоменеджер».

Навіть не найманого робітника вони шукають на нашому порталі, а Супутника, бо вже давно готові до екотрансформації.

Ми раді презентувати вам це Місце Сили, приходьте, тут всі свої!

Прес-служба ПАЕУ

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!