Розпочато реєстрацію на семінар «ПІСЛЯПРОЕКТНИЙ МОНІТОРИНГ під час війни: основи організації та проведення», що відбудеться 22 вересня у форматі онлайн. Кількість місць обмежено!
Запроваджуючи процедуру оцінки впливу на довкілля, інструментом контролю щодо впливу на довкілля під час провадження планованої діяльності окреслено післяпроектний моніторинг.
Проте всі «вузькі місця», які були до 24 лютого, сьогодні лише загострилися й ускладнилися.
З одного боку, Уряд та Верховна Рада, ухвалюючи Закон України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни», звільнили суб’єктів господарювання від подання звітності, зокрема і за результатами післяпроектного моніторингу.
З іншого — зобов’язання щодо здійснення моніторингових досліджень з визначеною періодичністю та відносно визначених об’єктів залишилася. Заходи післяпроектного моніторингу у складі висновку з оцінки впливу на довкілля є обов’язковими до виконання.
Національний центр сталого розвитку спільно з Професійною асоціацією екологів України пропонує відповіді на питання, які виникають зараз у суб’єктів господарювання, під час вебінару «ПІСЛЯПРОЕКТНИЙ МОНІТОРИНГ: основи організації та проведення»
У програмі:
Основні засади післяпроектного моніторингу
Організаційні засади здійснення післяпроектного моніторингу за станом атмосферного повітря
Методичні основи проведення післяпроектного моніторингу за станом атмосферного повітря.
Організаційні засади здійснення післяпроектного моніторингу за станом водних ресурсів
Організаційні засади здійснення післяпроектного моніторингу за станом земельних ресурсів
Організаційні засади здійснення післяпроектного моніторингу стану біорізноманіття
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»