Новини

Повернутися до переліку новин

В Міндовкілля погоджуються, що представлені ПАЕУ пропозиції щодо створення служби з охорони довкілля є конструктивними для реалізації нового підходу до удосконалення системи екологічного управління удосконалення системи екологічного управління

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 20.10.2021 № 33385/0/2-21 до листа заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України від 13.10.2021 № 4539/14-09/2-21 опрацювало звернення Громадської спілки «Професійна асоціація екологів України» щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та інформує.

Міндовкілля листом від 22.10.2021 № 25/4-15/22437-21 (копія додається) повідомило Громадську спілку «Професійна асоціація екологів України» про результати розгляду пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

В Міндовкілля погоджуються, що представлені ПАЕУ пропозиції щодо створення служби з охорони довкілля є конструктивними для реалізації нового підходу до удосконалення системи екологічного управління. На даний час, дійсно, є потреба в оновленні механізмів врахування екологічної складової під час здійснення господарської діяльності.

Надані пропозиції можуть бути використані при подальшому удосконаленні нормативно-правової бази, що сприятиме розвитку сучасних прогресивних форм управління у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Лист 1
Лист 2

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!