Головна мета цього дня — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі. Погодьтесь, масштабні цілі не обов’язково вимагають масштабних дій. Але вони вимагають послідовних і системних дій.
В Україні, як і в усьому світі, суспільству досі бракує відчуття невідкладності у вирішенні екологічної та кліматичної кризи, тим паче коли всі сили та ресурси спрямовані на оборону.
Що робимо ми щодня на нашому екофронті в спілці ПАЕУ?
Це визнання підтримується реєстром ELEML, що є джерелом для громадськості, уряду та бізнесу для підтвердження професійної перепідготовки в сфері охорони довкілля.Глибина та широта знань, підтверджених сертифікацією ELEML, можуть підвищити фахову ринковість в майбутньому та ін
Наша мета – покращити процес прийняття рішень
Долучайтесь до співпраці! Тут раді кожному, хто готовий до змін!
Україна не матиме іншого вибору, як робити значні кроки до кругової економіки, а це означає, що в найближчому майбутньому знадобиться багато нового досвіду.
Кругова економіка не буде побудована без кваліфікованих фахівців!
Довідка: У 2022 році ПАЕУ це: 1) Понад 7000 учасників-фахівців:
2) Понад 350 підприємств різних сфер і галузей, що шукають екологічні рішення 3) Понад 35 галузевих асоціацій-партнерів 4) Понад 55 провідних ЗВО |
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»