Новини

Повернутися до переліку новин

Чи може інженер, який пройшов зовнішнє навчання з експлуатації ГОУ провести внутрішнє навчання для обслуговуючого персоналу ГОУ підрядної організації, яка обслуговує ГОУ?

Вимоги до технічної експлуатації установок очистки газу (надалі – ГОУ), у т.ч. і щодо навчання персоналу, регламентовані Правилами технічної експлуатації установок очистки газу, затвердженими наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України 06.02.2009  N 52.

У відповідності до п. 2.2.4. Правил, суб’єкт господарювання зобов’язаний проводити:

-  не  менше  одного разу на три роки технічне навчання і перевірку знань інженерно-технічного  персоналу 

- не менше  одного разу на рік обслуговуючого персоналу,  залученого до експлуатації  ГОУ.  

При цьому, законодавець не передбачає вимог щодо спеціальної кваліфікації осіб, які проводять навчання, матеріально-технічно бази та програми навчання як знань інженерно-технічного, так обслуговуючого персоналу.

Результати перевірки знань оформлюються протоколом засідання комісії з перевірки знань з правил технічної експлуатації установок очистки газу, зразок якого наведено у додатку 2 до Правил. Логічно, якщо члени вищеозначеної комісії з перевірки знань мали б відповідну кваліфікацію. Формально представник інженерно-технічного  персоналу, який сам пройшов навчання, може провести навчання для обслуговуючого персоналу.

Запрошуємо інженерно-технічного  персонал на Інтенсив-курс підвищення кваліфікації «Правила та вимоги щодо технічної експлуатації установок очистки газу (ГОУ)» (по мірі набору групи)

Можлива організація корпоративного навчання для груп від 10 осіб

Залишити заявку

Нагадуємо, що дотримання Правилами технічної експлуатації установок очистки газу обов'язково перевіряється органами держекоконтролю!

«Попереджений – озброєний: готуємося до перевірок держекоконтролю в 2022 р. » Приєднуйтеся до тренінгу 28 лютого 2022

З питань участі:

Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів 0 800 214 899, Департамент конференцій

З питань співпраці та вступу до ПАЕУ:

Інна Сінєнко, заступник директора Національного центру сталого розвитку,

керівник відділу розвитку та партнерства ПАЕУ,

073-305-8016, event@ecolog-ua.com

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!