Новини

Повернутися до переліку новин

Що перевіряє Держекоінспекція на підприємстві?

Міністерство енергетики та захисту довкілля наказом від 26.11.2019 р. № 450 затвердило уніфіковану форму aкта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів (далі — акт).

Наказ № 450 набрав чинності 28.12.2019 р.

У зв’язку з затвердженням нової форми а кта втратила чинність уніфікована форма акта, затверджена наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 09.08.2017 р. № 303.

Перелік питань для здійснення заходу державного нагляду (контролю) міститься в додатках до уніфікованої форми акта, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю). Таких додатків дев’ять, в кожному з них визначені специфічні питання щодо проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства.

Якщо в направленні на перевірку буде зазначено предмет здійснення перевірки: дотриманням вимог законодавства про поводження з відходами, пестицидами та агрохімікатами, то слід ретельно підготуватися та відповісти на запитання зазначені в додатку 4 до акта.


НАПРИКЛАД:

Перелік питань щодо проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства про поводження з відходами, пестицидами та агрохімікатами визначено згідно з додатком 4 до акта.


Далі наводимо перелік питань, які перевіряються в обов’язковому порядку на всіх підприємствах…

Увага! Матеріал публікується частково. Повний матеріал — читайте у практичному посібнику підприємцю «Як підготуватися до перевірки ДЕІ. Поради, помилки, алгоритми».


З питань передплати:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
+38 066 690 87 10 (WhatsApp, Viber, Telegram)
sales@techmedia.com.ua


Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!