Новини

Повернутися до переліку новин

Про доступ суб’єктів господарювання до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля

За результатами проведеного семінару «ОВД та післяпроєктний моніторинг в умовах війни: відповідальність і наслідки» від імені профспілки екологів Professional Association of Ecologists of Ukraine президент Людмила Циганок звернулась до Директора Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України п. Лади Котяш з проханням щодо наступного:

У відповідності до п. 2.1 наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про тимчасове обмеження доступу до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля» від 20.04.2022 № 177 (надалі – Наказ) передбачено створення електронного кабінету у Реєстрі суб’єктам господарювання, що мають намір провадити плановану діяльність та проходити оцінку її впливу на довкілля,  за наявності їх заяви.

ПАЕУ звертає увагу, що на момент введення воєнного стану у частини суб’єктів господарювання вже були створені кабінети, розпочаті процедури (справи). Також в окремих випадках (реконструкція, переоснащення, тощо), розміщення повідомлення про плановану діяльність передбачає зазначення пов’язаної справи, завершеної у минулому.

Враховуючи викладене, ПАЕУ просить надати роз’яснення щодо можливості доступу таким суб’єктам господарювання до вже існуючих кабінетів та розпочатих справ.

Згідно п. 2.2. Наказу передбачено   внесення поданої суб’єктами господарювання, які проходять процедуру з оцінки впливу на довкілля, документації з оцінки впливу на довкілля, до електронного кабінету у Реєстрі, за наявності їх заяви та відповідної документації.

Враховуючи викладене, ПАЕУ просить на офіційному сайті Міндовкілля розмістити:

  • роз’яснення щодо можливості доступу суб’єктам господарювання до вже існуючих електронних кабінетів та розпочатих справ;
  • бланк заяви щодо створення електронного кабінету або доступу до вже існуючого кабінету;
  • бланк заяви про внесення поданої суб’єктами господарювання, які проходять процедуру з оцінки впливу на довкілля, документації з оцінки впливу на довкілля з вичерпним переліком такої документації.

Дивитись офіційний лист

Прес-служба ПАЕУ

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!