Сертифікат учасника олімпіади для еколога, що триває вдруге, підтвердить високий рівень професійності. Це добровільно, безоплатно, престижно!
До участі запрошуються всі охочі, хто має досвід роботи екологом на підприємстві (екологом-інженером, екологом-правником, фахівцем зі сталого розвитку) або хоче перевірити свої знання!
Сертифікат гарантовано отримають 100 найкращих фахівців-учасників всіх турів!
Сертифікат стане додатковим плюсом в очах потенційних роботодавців, гарантією професійного рівня кандидата, здатності вирішувати поставлені завдання.
Крім того, всі завдання турів - це можливість упорядкувати і розширити свій запас знань і навичок, визначити програму подальшого розвитку. Адже виконанню завдань зазвичай передує етап підготовки, в процесі якого структуруються і закріплюються наявні знання і з'являються нові. А офіційне підтвердження професіоналізму підвищує самооцінку, надає додаткову впевненість у власних силах.
Щоб пройти всі три етапи проєкту і отримати звання Переможця, важливо:
Також важливо володіти не лише знаннями, а й уміти адекватно поводитися у певних ситуаціях, застосовуючи свої уміння, орієнтуватися у чимраз більшому потоці екологічної інформації, вміти шукати потрібні джерела і вибирати саме необхідну інформацію.
«Я рада повідомити, що тепер нарешті для українських менеджерів-екологів стане доступним отримання статусу висококваліфікованого фахівця, який в будь-якій професійній сфері є чинником, що підвищує вартість і авторитет представника професії», - зазначає президент ПАЕУ Людмила Циганок.
Система олімпіадних завдань розроблена експертами Професійної асоціації екологів України спільно з Національним університетом «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка».
«Важливо, що, створивши саму систему такої відкритої перевірки знань, ми зробили колосальний ривок вперед у справі професіоналізації українського екологічного менеджменту. Серед головних завдань будь-якої професійної організації - створити умови для зміцнення авторитету професії і формування позитивного ставлення до неї в суспільстві і бізнес-середовищі і забезпечити високий рівень підготовки фахівців. З самого заснування ПАЕУ ми рухаємося в цьому напрямку і прекрасно розуміємо, що тільки активні дії і тільки спільні зусилля всіх українських екоменджерів приведуть нас до поставлених цілей.
Самі екоменеджери вже давно виступають з ініціативою розробки Стандартів професійної діяльності в сфері екоменеджменту. Будь-які стандарти покликані вирішити такі, зокрема, проблеми, як відсутність критеріїв оцінки кваліфікації еко-фахівців і відірваність професійної освіти від практики. Тому рухаємося спільно до покращення якості знань!», - додає Людмила.
Сотні фахівців взяли участь в минулорічній Олімпіаді, в обговоренні завдань на різних етапах. ПАЕУ при цьому виступала координатором дій, консолідувала сили для здійснення всіх важливих починань професійного співтовариства.
Працюючи над завданнями, ми вперше складаємо систематизований опис професії, визначаємо і фіксуємо напрямки діяльності, рівні кваліфікації, комплекс необхідних знань, умінь і навичок. Звісно, потрібен механізм для визначення відповідності заданим вимогам і документ, який був би наочним підтвердженням певного професійного рівня фахівця. Фундамент уже закладений.
Планка, задана нами при розробці завдань, досить висока, але ми впевнені, що українські фахівці в повній мірі їй відповідають, і отримані сертифікати учасників це підтвердять.
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»