Новини

Повернутися до переліку новин

Сумський НАУ увійшов до «зеленого рейтингу» світового масштабу

Сумський національний аграрний університет увійшов до першої десятки українських вишів, включених до цьогорічного всесвітнього «зеленого рейтингу» GreenMetric World University Rankings. Про це повідомила пресслужба закладу, пише agronews.ua.

Рейтинг, що оцінює діяльність університетів за такими показниками, як інфраструктура, енергетика та зміна клімату, поводження з відходами, вода, транспорт та екологічна освіта, був започаткований у 2010 році Університетом Індонезії. Його мета – кількісна оцінка зусиль університетів у галузі досягнення цілей сталого розвитку. Якщо на рік заснування рейтингу в ньому взяли участь 95 університетів з 35 країн, то сьогодні до нього входять 912 університетів із понад 80 країн.

Лідерами GreenMetric World University Rankings, зазвичай, є такі флагмани вищої освіти, як Вагенінгенський університет, Оксфордський університет та Ноттінгемський університет. Україна ж цьогоріч представлена в ньому лише 18 університетами, 8-му позицію серед яких посідає Сумський національний аграрний університет. Варто відзначити, що СНАУ вперше потрапив до списку GreenMetric World University Rankings.

Стратегія розвитку Сумського національного аграрного університету базується на цілях сталого розвитку. І хоча як документ ця стратегія була затверджена лише у 2020 році, робота з імплементації цих цілей провадиться у СНАУ досить давно. Адже кожен усвідомлює, що будь-яка установа може розвиватися лише у сталому суспільстві, де високо цінуються природні багатства, безпека, мир та повага до загальнолюдських цінностей.

 «Для нас цей показник є дуже важливим. І не з позиції рейтингів, а тому що оцінка діяльності університету за критеріями рейтингу – це своєрідний аудит. На початку навчального року ми затвердили стратегію СНАУ на 2021-2025 роки, поклавши в основу цілі сталого розвитку», – зазначив ректор СНАУ Володимир Ладика.

Джерело: https://agronews.ua/

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!