Новини

Повернутися до переліку новин

Україна та Чехія домовилися про співпрацю у повоєнному відновленні довкілля

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець зустрівся з послом Чехії в Україні паном Радеком Матулою. Вони обговорили «зелене» повоєнне відновлення України, підтримку Чехією наших природних парків, кліматичну політику, реформу системи управління відходами та боротьбу з промзабрудненням. 

«За 5 місяців війни росіяни пошкодили окопами і спалили територію лісів співставну половині Чехії. Близько 1 млн га наших заповідних територій під загрозою знищення. Після війни усе це потрібно розміновувати та відновлювати. І тут для нас дуже важлива підтримка Чехії, яка має цінний досвід із розмінування територій», - повідомив Міністр Руслан Стрілець.

У свою чергу, пан посол Радека Матула зауважив, що Чехія розгляне можливість долучитися до осучаснення одного з українських природних парків.  

Також Міністр розповів пану послу про напрацювання Міндовкілля у сфері реформи управління відходами та наголосив, що Україна розраховує на налагодження практичної співпраці з Чехією у цьому напрямку.

Руслан Стрілець подякував пану послу за запрошення  у вересні цього року відвідати Чехію та долучитися до секторальних конференцій: «Це гарна можливість для експертів Міндовкілля представити міжнародній спільноті важливі кейси України у кліматичній політиці, сталому надрокористуванні та запобіганні промисловому забрудненню».

Очільник Міндовкілля привітав Чехію з головуванням у Раді ЄС та подякував за безпрецедентну військову, фінансову і гуманітарну підтримку України.

«Україна цінує увагу Чехії до всіх наших євроінтеграційних ініціатив та дякує, що питання повоєнного відновлення країни є одним із 5 основних пріоритетів чеського головування.Розраховуємо на подальшу підтримку Чехії», - зауважив Руслан Стрілець.  

Джерело: mepr.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!