Як стати екологом року, знають не з теорії, а з власного переможного досвіду дві попередні переможниці проєкту «Еколог року» - Ірина Швець (2020 р.) та Марія Лопушанська (2021 р.).
У процесі підготовки відповідей на завдання Олімпіади здобувачі звання «Еколог року» удосконалюють знання природоохоронного законодавства, слідкують за його змінами, новітніми тенденціями в екологічному менеджменті та екотехнологіями в Україні та світі – підвищують рівень власних знань.
Усі фахівці, які візьмуть участь в Олімпіаді-2022, також отримають широкі можливості для подальшого професійного розвитку, спілкування з колегами, професійного обговорення актуальних тем (старт цьогорічного проєкту – 1 травня 2022).
«Важливою є навіть не перемога, а саме процес роботи над багатосторонніми завданнями, які ретельно готують провідні експерти. Учасники не лише актуалізують знання, а й вчаться в процесі, застосовуючи свої уміння в реальних робочих ситуаціях, намагаються орієнтуватися у чимраз більшому потоці екологічної інформації, шукають потрібні джерела і вибирають саме необхідну інформацію» - пояснює Людмила Циганок, президент ПАЕУ, засновник проєкту.
Багато роботодавців теж всіляко стимулюють тих, хто постійно прагне не просто гарно виконувати поставлені завдання, а й не зупинятись на досягнутому.
Так, фіналісти 2021 року Бабич Яна (Філія Бурове Управління «Укрбургаз» АТ «Укргазвидобування») та Тюпа Людмила (Управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецбудмонтаж» АТ «Укргазвидобування») були відзначені не лише організаторами конкурсу на підсумковому форумі «ЕКОтрансформація» та всією експертною спільнотою, а й отримали почесну відзнаку від Генерального директора та Голови об’єднаної профспілкової організації «Укргазвидобування».
Таким чином, кожен еколог, котрий професійно розвивається, отримує нові можливості для зростання.
Перевірте свій рівень і ви!
Нагадуємо, цьогорічний проєкт стартує 1 травня.
Подивитись завдання минулих років можна тут>>>
Нагадуємо, у 2020 році Професійна асоціація екологів України (ПАЕУ) ініціювала безперервну сертифікацію ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» та атестацію відповідальних за екологічну безпеку
Сертифікат ELEML підтверджує професійні компетенції з екологічного права та екологічного менеджменту, – запорука успішного ведення діяльності з урахуванням екологічних ризиків, налагодження системи екологічного менеджменту та підвищення відповідального ставлення до дотримання природоохоронного законодавства, новий рівень знань та відповідних практичних компетенцій!
Система спрямована на підтвердження рівня професійних знань і навиків шляхом проведення кваліфікаційних тестувань і створення умов для тривалої професійної освіти, впровадження високих стандартів професійної діяльності менеджерів та фахівців.
Прес-служба ПАЕУ
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»