Серед 2157 учасників за результатами набраних балів у 2 турах до фіналу вийшли:
ЕКОБАТЛ НАЙКРАЩИХ за результатами другої всеукраїнської олімпіади, що тривала з 1 травня до 30 листопада, відбудеться вже завтра, 14 грудня з 10.00 до 12.30 (онлайн).
Щоб почути аналіз завдань та найпоширеніших помилок при їх виконанні, кейси фіналістів, збагатитися новими знаннями – зареєструйтесь >>>
Яка мета Олімпіади?
Людмила Циганок, Президент ПАЕУ, ініціатор проєкту «Олімпіада для екологів» зазначає:
«Чому виник цей проєкт? Ми прагнемо зберегти безцінний людський і професійний потенціал ЕКОменеджерів сьогодні, захистити його на законодавчому рівні та привернути увагу до завтрашнього майбутнього, в якому менеджери з управління екологічними ризиками будуть на стільки ж запитані та необхідні, як сфера спеціалістів ІТ та інженерії.
Природоохоронні та кліматичні виклики змушують людство реагувати невідкладно! Усвідомлення небезпеки такого рівня дозволяє повторно акцентувати роль суспільства на значенні фахівців, що мають необхідні знання та навички, досвід роботи у критичних ситуаціях.
На локальному рівні (на рівні конкретного підприємства) сформувати баланс економічних та екологічних інтересів спроможний саме менеджер з управління екологічними ризиками»
Екологічна освіта передбачає глибокі знання цими фахівцями будови природного середовища та окремих його компонентів, законів їх функціонування та взаємодії, факторів взаємного впливу та динаміки розвитку екосистем у просторі і часі. Разом з тим, унікальність екологічної освіти та практичних навичок еколога-практика визначається не тільки сумою майже енциклопедичних знань.
Основна відмінність такого спеціаліста — комплексний підхід, який полягає у визначенні усіх, без виключення, негативних факторів людської діяльності, що впливають на довкілля та на людину.
Еколог може не тільки визначити ключові негативні фактори впливу, а й шляхи потрапляння забруднюючих речовин до екосистеми, їх подальшу міграцію і накопичення в ключових точках, їхній кумулятивний вплив на довкілля та здоров’я людини, розробити заходи зі знешкодження чи утилізації забруднюючих речовин.
Прес-служба ПАЕУ
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»