Екологічне законодавство
Гаряча тема
Екологічний аудит та ОВД: колізія для еколога. Роз’яснення експерта
Екологічна політика
Україна стає членом авторитетного Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA: перспективи нових «зелених» інвестицій. Частина 2
Мораторій на перевірки у 2018 році. Кого він торкнеться?
Що готує екологам 2018 рік: зміни в спецводокористуванні
У матеріалі пропонуємо аналіз змін щодо спецводокористування у зв’язку з постановою КМУ «Про зміни до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування» від 13 грудня 2017 року № 1091. Змінами передбачено можливість подання документів в електронному вигляді, визначений термін розгляду документів тощо. Подробиці — у матеріалі.
Академія еколога
Урок 6. 9 головних акцентів з ОВНС. Живемо за новими правилами з ОВД?
Дозвільна документація
Життя без дозволів: «ціна» питання
Розглянемо, які документи дозвільного характеру мають бути наявні на підприємстві та якими можуть бути наслідки для підприємства у разі їх відсутності, відповідно до Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» від 19 травня 2011 року № 3392-VI.
Є проблема? – Є рішення
ТОП-10 запитань місяця
Управління відходами
Медичні відходи: «головний біль» не лише працівників медичної галузі?
Медичні відходи є чинниками прямого і опосередкованого ризику забруднення навколишнього середовища, виникнення інфекційних і неінфекційних захворювань серед населення. В Україні проблему збору і знешкодження МВ вирішено частково, більш-менш налагоджено лише утилізацію відходів фармацевтичних заводів і фабрик, питання збору та знешкодження лікарських засобів — абсолютно не вирішене.
Землекористування
ЕКОлайфхак. Про право власності та право користування земельними ділянками
ЕКОtransformation: Hospitality industry
Як вести бізнес з акцентом на екологічність: стосується кожного. Важливі аргументи на прикладі
Зелені фінанси
7 гаманців для зелених проектів
Динамічно зростає кількість представників малого та середнього бізнесу, які бажають впроваджувати «зелені» проекти, зокрема у галузі енергоефективності та альтернативної енергетики. Однак є проблема: маючи гарну ідею, вони не мають відповідних ресурсів для реалізації подібних ініціатив. Наш матеріал покаже 7 головних інструментів щодо залучення фінансових ресурсів до «зелених» проектів.
Як реалізувати проекти енергетичного використання біомаси: «зелені» рішення для бізнесу.
Регулювання екологічним законодавством
На всіх стадіях реалізації проектів енергетичного використання біомаси слід дотримуватися встановлених вимог і нормативів у сфері забруднення атмосферного повітря, ґрунтів та водойм, а також намагатися обирати такі технічні рішення та установки, які зможуть забезпечувати можливе посилення екологічних вимог у майбутньому. Тож, цінність публікації полягає в поетапних рекомендаціях, як реалізувати проект енергетичного використання біомаси. Рекомендаціями поділився Георгій Гелетуха, Голова правління Біоенергетичної асоціації України.
Наша ініціатива
«Найкращий український ЕКОмурал — 2018». Проект журналу «Екологія підприємства»
FORUM «ЕКОтрансормація — 2018» 2018: екологія та безпека»
Екологічні заходи — 2018
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»